sample image Нова колекция кимона за Жиу Житцу

Ису Спорт Ви представя новата колекция комона... Прочети...

sample image Новини

Ису Спорт Ви представя...Прочети...

ЛИДЕРЪТ В КИМОНАТА!
ytarup

ytarup

Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep medyczny - Fotele ginekologiczne – www.lux.olsztyn.pl

Wysoka jakość - Aparatura Medyczna - Sklep medyczny - Aparaty KTG – LUX OLSZTYN - http://www.lux.olsztyn.pl
Nasze centrum serwisowe posiada autoryzację wiodących producentów do robienia przeglądów okresowych jak i napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych aparatury medycznej. Usługi prowadzone przez naszą firmę skalują się wysoką jakością gwarantowaną przez środkowe audyty według systemu przeglądów jakości, jak i konkurencyjnością dzięki utrzymaniu statusu niezależnego ośrodka techniki medycznej. Dzięki licznej, wykształconej grupie serwisowej jesteśmy wstanie objąć opieką serwisową prawie każdy asortyment medyczny. Naszym klientom oferujemy możliwość wybrania między akcesoriami oryginalnymi i zamiennikami. Nasza działalność oferuje: Serwisem sprzętu medycznego, Przeglądy techniczne, Instalację, demontaż i modernizacja aparatury, Ocena i przekazywanie orzeczeń technicznych, Pomoc przy zakupie, Przeszkalanie w zakresie obsługi urządzeń szpitalnych, wycenianie urządzeń, Wystawianie dokumentów technicznych. Posiadamy możliwość umówienia na wizytę celem określenia potrzeb serwisowych i sporządzenie umowy całkowitej opieki technicznej nad całościowym asortymentrm placówek medycznych. Każda umowa sporządzana jest indywidualnie z uściśleniem Państwa potrzeb oraz warunków.
http://www.lux.olsztyn.pl/wozki-do-przewozenia-zwlok
http://www.lux.olsztyn.pl/wozki-transportowo-kapielowe
http://www.lux.olsztyn.pl/fotel-okulistyczno-laryngologiczny
http://www.lux.olsztyn.pl/szafy-lekarskie
Wózki inwalidzkie standardowe oraz elektryczne. Inhalatory- nebulizatory oraz podobny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Urządzenia do ssania pracują bezawaryjnie i nie muszą przechodzić przez wielką konserwacje. Należy kategorycznie uważać na poprawne założenie pokryw, gdyż stanowi ona mechaniczne zabezpieczenie przed przelaniem naczynia oraz zalaniem pompy ssącej płynem. Jeżeli obudowa aparatu ulegnie pobrudzeniu, można ją wyczyścić łagodnym środkiem myjącym, lub zdezynfekować. Należy uważać, aby do środka obudowy nie wleciał płyn ani woda. Prowadzimy pełen serwis oraz nadzór nad handlowanym przez nas asortymentem medycznym. Jesteśmy licencjonowanym serwisem czołowych producentów sprzętu medycznego. Dzięki temu mają Państwo pewność, że produkty medyczne zakupione w naszym dziale handlowym pochodzą zawsze z dobrego źródła, mają orginalne atesty i 100% gwarancję producenta.
http://www.lux.olsztyn.pl/stojak-na-kroplowke
http://www.lux.olsztyn.pl/fotel-do-chemioterapii-i-hematologii
http://www.lux.olsztyn.pl/komory-do-przechowywania-zwlok
http://www.lux.olsztyn.pl/lampy-bakteriobojcze

Znamy dwa standardowe rodzaje lamp:
Pierwszy typ to przepływowe lampy bakteriobójcze. Za ich sprawą dezynfekcja powietrza dokonuje się wewnątrz zamkniętej komory. Niebezpieczne promieniowanie nie wydostaje się na zewnątrz i jest w pełni bezpieczne dla życia i zdrowia ludzi oraz zwierząt. W tego rodzaju lampach skażone powietrze zasysane jest przez wentylator do środka komory dezynfekcyjnej, następnie przechodzi przez filtr, który zatrzymuje kurz, pył oraz inne drobnoustroje.
Lampy bakteriobójcze bezpośredniego działania to drugi typ. W ich przypadku świetlówka emitująca promieniowanie bakteriobójcze jest odsłonięta i nie powinna być użytkowana w obecności człowieka.
kardiomonitory
aparaty ekg
http://www.lux.olsztyn.pl/aparat-ktg
http://www.lux.olsztyn.pl/defibrylator
EURO-MEDICAL.COM.PL - OFERUJEMY:
Aparaturę medyczną: Aparaty EKG i Ssaki szpitalne oraz Holtery ciśnienia, Detektory Tętna Płodu a także Sprzęt medyczny: Wózki do przewożenia chorych i Wózki do przewozu zwłok a także Fotele ginekologiczne, Parawany szpitalne oraz Szafy medyczne – Zachęcamy

koncentratory tlenu
chłodziarka farmaceutyczna
lampy zabiegowe
Badanie to popularnie nazywane jest holterem ciśnienia, od nazwiska którego biorą nazwę różne metody stałego monitorowania parametrów życiowych, jest tylkojedynie autorem idei podobnego uzyskiwania zapisu EKG.
ABPM, choć jest badaniem małoinwazyjnym, to jednak z uwagi na długotrwałość, ograniczoną dostępność i pewną uciążliwość dla badanego, znajduje zastosowanie jedynie w określonych sytuacjach. Technika badania jest podobna jak w przypadku automatycznych sfigmomanometrów z mankietem na ramieniu, z tą różnicą, że aparat przymocowany do paska dokonuje pomiarów wielokrotnie w ciągu doby (standardowo co 15 minut w dzień, co 30 minut w nocy).

http://www.lux.olsztyn.pl/spirometry
http://www.lux.olsztyn.pl/ssaki-medyczne
http://www.lux.olsztyn.pl/pompy-infuzyjne
Jesteśmy firmą działającą w branży medycznej od kilku lat. Widzimy, że jakość oferowanego przez nas sprzętu jest wysoka gdyż ciągle widzimy powracających odbiorców do naszych sklepów z wyposażeniem.

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.