sample image Нова колекция кимона за Жиу Житцу

Ису Спорт Ви представя новата колекция комона... Прочети...

sample image Новини

Ису Спорт Ви представя...Прочети...

ЛИДЕРЪТ В КИМОНАТА!
yfuralyci

yfuralyci

Wysoka jakość - Sprzęt medyczny - Sklep medyczny - Aparaty KTG – www.avitamed.pl

Wysoka jakość - Aparatura Medyczna - Sklep internetowy - Aparaty EKG – AVITAMED - http://avitamed.pl
Pomoc medyczna
Pacjenci, przede wszystkim w trakcie rekonwalescencji po operacji, mogą obawiać się opuszczenia środowiska klinicznego, by toczyć się powrót do zdrowia spośród domu, bo nie będą aktualnie monitorowani za sprawą kadra medyczny. Często obawiają się, iż potencjalne niepokojące objawy mogą pozostać niezauważone, co prowadzi do komplikacji. Używanie urządzeń RMP aż do śledzenia ich objawów w ciągu rekonwalescencji zapewnia pacjentom ciągłe posiłki medyczne.

pulsoksymetry
http://avitamed.pl/kardiomonitory/
http://avitamed.pl/defibrylatory/
Klient ma do wyboru dużą gamę wielkości chłodziarki, od małych - o pojemności ok. 70 litrów, do sporych- o pojemności 1000 litrów. Ponadto oferujemy chłodziarki z drzwiami pełnymi oraz przeszklonymi co umożliwia szybką weryfikację zawartości bez konieczności otwierania drzwi. Wszystkie modele naszych chłodziarek krążenie powietrza jest wymuszony, co gwarantuje równe rozprowadzenie temperatury. Sterowniki w naszych lodówkach są mikroprocesorowe z dużym i czytelnym wyświetlaczem LED , dzięki czemu temperatura na ekranie widoczna jest z sporej odległości. Zakres pracy naszych chłodziarek wynosi od 0 aż do 12 stopni Celsjusza, z regulacją co 0,1 stopnia Celsjusza.
http://avitamed.pl/wozki-reanimacyjne/
http://avitamed.pl/koncentratory-tlenu/
http://avitamed.pl/wozki-do-przewozenia-chorych/
Wyższa jakość
Zdalne monitorowanie pacjentów nie tylko zwiększa liczbę faktycznych potencjał opieki, niemniej jednak prawdopodobnie oraz polepszyć ich jakość. Urządzenia RPM zapewniają lekarzom aktualne, aktualne dane pacjentów, często w czasie rzeczywistym, na skutek po co świadczona ubezpieczenie jest terminowa zaś dokładna. Co więcej, aplikacja RPM raz za razem generuje większe odpowiedzialność pacjentów. Interakcja spośród urządzeniem RPM sprawia, że pacjenci są bardziej autonomiczni tudzież odpowiedzialni wewnątrz własne zdrowie, co w konsekwencji prowadzi aż do poprawy wyników leczenia.
http://avitamed.pl/komory-do-przechowywania-zwlok/
http://avitamed.pl/wozki-do-przewozenia-zwlok/
http://avitamed.pl/kozetka-lekarska/
Autoklaw jest komorą ciśnieniową stosowaną do dokonywania procesów przemysłowych potrzebujących wyższej temperatury i ciśnienia innego niż ciśnienie powietrza otoczenia. Autoklawy są używane w zastosowaniach medycznych do sterylizacji i w przemyśle chemicznym do utwardzania powłok i wulkanizacji gumy oraz do syntezy hydrotermalnej.
Autoklawy przemysłowe są wykorzystywane w przeznaczeniach przemysłowych, zwłaszcza w stosunku do kompozytów. Wiele autoklawów wykorzystuje się do sterylizacji sprzętu i tworzyw eksploatacyjnych, poddając je działaniu pary nasyconej pod ciśnieniem w temperaturze 121 ° C (249 ° F) przez około 15-20 minut, w zależności od wielkości ładunku i zawartości. Autoklaw został wynaleziony przez Charlesa Chamberland w 1884 r. lecz Denis Papin w 1679 r. stworzył prekursora zwanego komorą parową.

http://avitamed.pl/aparaty-ktg/
pulsoksymetry
http://avitamed.pl/fotele-do-dializ/
Rezonans magnetyczny:
Jest to badanie wykorzystujące silne pole magnetyczne oraz fale radiowe do otrzymania obrazów ciała ludzkiego. Pole magnetyczne jest uzyskiwane w różnych typach magnesów: stałych, oporowych i nadprzewodzących. Magnesy te odróżniają się budową i natężeniem wytwarzanego pola, ale wszystkie przeprowadzają badania MR. Natężenie wytwarzanego pola magnetycznego warunkuje zdolności diagnostyczne sprzętu. W praktyce klinicznej wykorzystywane są aparaty o natężeniu pola magnetycznego wskazującym od 0,1 do 3,0 Tesli; tylko aparaty wysokopolowe pozwalają na przeprowadzanie spektroskopii, badań czynnościowych, czy ultraszybkich badań naczyniowych. Obok diagnostycznych możliwości systemu MR, ważnym tematem jest wygoda pacjenta w trakcie badania, oraz dojście do pacjenta, warunkujący wykonywanie procedur inwazyjnych. Pod kątem konstrukcji obudowy wyróżnia się dwa typy aparatów MR: systemy otwarte, w których możliwy jest dostęp do pacjenta z trzech stron w trakcie badania oraz systemy zamknięte, w których pacjent umieszczany jest w tunelu w obudowie magnesu.

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.